Sortiment obalových materiálů

Fólie

slouží k fixaci zboží a chrání před vnějšími vlivy jako je mechanické poškození, vlhkost a znečištění. Veškeré výrobky jsou recyklovatelné.

Informace »


Papírové obaly

spolehlivě chrání zboží proti nárazům, otřesům a vnějším vlivům při manipulaci a přepravě. fólie nabízíme dvouvrstvé, třívrstvé a bariérové, které brání úniku vzduchu při dlouhodobém zatížení. Může být zpracována formou rolí, sáčků a pytlů či přířezů. Veškeré výrobky mohou být zpracovány v antistatické a antikorozní úpravě. Veškeré výrobky jsou recyklovatelné.

Informace »


Lepicí pásky

má ochrannou funkci, tlumí nárazy a otřesy při manipulaci a přepravě. Doporučujeme pro balení produktů vyžadující zvýšenou ochranu proti poškrábání, oděru a mechanickému poškození. Nabízíme role, sáčky a přířezy. Veškeré výrobky jsou recyklovatelné.

Informace »


Vázací pásky

slouží k fixaci zboží a zároveň chrání proti mechanickému poškození, vlhkosti a znečištění. Nabízíme formou rolí, sáčků, pytlů a plachet. Výrobky mohou být zpracovány v různých barevných variantách, antistatické a antikorozní úpravě i nestandardních velikostech. Veškeré výrobky jsou recyklovatelné.

Informace »


Lisované palety

Lisované palety jsou výtečnou alternativou za klasické dřevěné palety a europalety . Ušetříte hlavně na hmotnosti samotných palet, dopravci často účtují podle hmotnosti, kterou můžete u každé zásilky snížit.

Informace »


Stavba

slouží k fixaci zboží a zároveň chrání proti mechanickému poškození, vlhkosti a znečištění. Oproti LDPE foliím mají při stejné tloušťce vyšší pevnost a menší propustnost. Nabízíme formou rolí, sáčků, pytlů a přířezů. Veškeré výrobky mohou být zpracovány v různých barevných variantách, antistatické a antikorozní úpravě. Veškeré výrobky jsou recyklovatelné.

Informace »